22 листопада 2016

«Дивосвіт казки»

У вівторок, 22 листопада  працівники бібліотеки  організували для школярів 2Д класу ЗОШ № 1  інтерактивний захід «Дивосвіт казки»


Бібліотекарі зазначають, казка - це свого роду школа життя, яку проходять в дитинстві.і що  роль казки в розвитку дитини багатогранна, вона ще й підказка, як потрібно поступати у складній життєвій ситуації.  

Проведена працівниками книгозбірні  бесіда «У світі казки» збагатила знання дітей про те, які бувають казки: про тварин, чарівні та побутові; навчились розпізнавати авторські та народні твори. Книжкова виставка «Казковий дивосвіт»» дозволила здійснити віртуальну мандрівку улюбленими казками. Бібліотекарі провели для гостей вікторину «Впізнай улюблену казку», діти активно відповідали на запитання казкового тесту «Чи знаєте ви?»,  згадали про одяг та взуття казкових героїв , сподобався конкурс «Чи уважний ти читач?». Також юні відвідувачі отримали завдання – малюнок «Згадай назву казки та хто її автор. Про що розповідається?»,  з яким майже всі справились. Дітям було весело і цікаво.


Шановні батьки! Читайте Вашим дітям щодня, створюйте для  них атмосферу теплого затишного вечора, дружньої родини.  І коли ваші діти виростуть, вони обов'язково згадають ці щасливі, часом дуже зворушливі моменти.

Немає коментарів:

Дописати коментар