27 січня 2016

      Пам'ятні дати січня в бібліотеці

В січні бібліотекарі підготували книжкові виставки, присвячені знаменним датам календаря.

День Соборності: "Лише одна на світі Україна"
22 січня відзначається День Соборності та Свободи України, адже саме в цей день в 1919 році був проголошений акт з’єднання Української Народної республіки та Західно  - Української Народної республіки. Офіційно День Соборності в Україні почали відзначати в 1999 році. А 30 грудня 2011 року День Соборності отримав нову назву День Соборності та Свободи України. Кожний рік в цей день на вулицях міст України можна побачити людей, які утворюють живий ланцюг, що символізує об"єднання країни .

 День пам"яті Голокосту   "Хай вічно горить вогонь" 


27 січня була оформлена книжкова виставка для молодих користувачів "Хай вічно горить вогонь" про жахливу трагедію людства, страхіття масових знищень у Другій світовій війні - Голокост. "Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість" - резолюція ГА ООН.

День пам"яті героїв Крута  "Згадаймо Крути сьогодні"


 Бій під Крутами— бій, що відбувся 16 (29) січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва.
Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.


Немає коментарів:

Дописати коментар