05 листопада 2015

Герої серед нас

4 листопада для користувачів бібліотеки відбулась зустріч з учасниками АТО, добровольцями Володимиром Петченко, Максимом Семеновим, Дмитром Воскобойником та волонтерами Ганною Третяк - Прудською і Тетяною Найдою, людьми, які мають активну життєву позицію. Після перегляду фільму "Рейд. Сила нескорених"  знятого "Військовим телебаченням України" і присвяченого бойовому маршу десантників у серпні - вересні 2014 року на Сході України розпочалась змістовна  розмова. Всі уважно слухали розповіді бійців-учасників АТО про їхній військовий шлях дорогами бойових дій,  солдатські будні і побут та важливість волонтерської допомоги .


Володимир Петченко, демобілізований боєць АТО та член "Павлоградської самооборони" продемонстрував військову амуніцію, бронежилет,спорядження, яке рятує життя. 


Енергійна Ганна  розповіла про волонтерську роботу, акцентувала увагу на те, що жителі міста завжди відгукувались на прохання допомогти бійцям по  пошиву захисних маскхалатів, плетення сіток, ремонту транспорту.

Зворушила всіх присутніх розповідь  скромної, доброзичливої Тетяни Найди про визволення з полону військовослужбовця з Тернопільщини.


    Ця зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері і нікого не залишила байдужим, запрошені чесно відповіли на численні запитання присутніх.
  Не приховуючи хвилювання бібліотекарі від імені всіх присутніх висловили бійцям та волонтерам глибоку вдячність за мужність, відвагу і побажали нам всім  мирного неба над головою.


Немає коментарів:

Дописати коментар